Dane kontaktowe - Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie


Dyrekcja

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Zbigniew Juzak
Dyrektor
zjuzak@pupnamyslow.pl 77 419 09 20 PUP 9
Iwona Kamińska
Zastępca Dyrektora
ikaminska@pupnamyslow.pl 77 419 09 20 PUP 11

Świadczenia

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Renata Stolarz
Specjalista ds. ewidencji świadczeń
swiadczenia@pupnamyslow.pl 77 419 09 30 (w.130) PUP 1
Renata Trojanowska
Starszy Inspektor
swiadczenia@pupnamyslow.pl 77 419 09 39 (w.139) PUP 1
Zaświadczenia   77 424 02 48 (w.148), 77 424 02 56 (w.156) PUP 1
Anna Janicka
Kierownk Referatu Ewidencji Świadczeń Rejestracji i Informacji
ajanicka@pupnamyslow.pl
swiadczenia@pupnamyslow.pl
77 424 02 49 (w.149) PUP 2
Halina Harjasz
Specjalista ds. rejestracji i informacji
rejestracja@pupnamyslow.pl swiadczenia@pupnamyslow.pl 77 419 09 21 (w.121) PUP 7
Anna Panek
Specjalista ds. rejestracji i informacji
rejestracja@pupnamyslow.pl swiadczenia@pupnamyslow.pl 77 424 02 51 (w.151) PUP 7

Centrum Aktywizacji Zawodowej

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
INFORMACJA   77 424 02 50 (w.150)  
Magdalena Hryniewicz
Pośrednik Pracy
caz@pupnamyslow.pl 
mhryniewicz@pupnamyslow.pl
eures@pupnamyslow.pl
77 419 09 38 (w.138) CAZ 1
Małgorzata Spór
Pośrednik Pracy
caz@pupnamyslow.pl
mspor@pupnamyslow.pl
77 424 02 41 (w.141) CAZ 1
Agnieszka Domalaczna
Doradca Zawodowy
caz@pupnamyslow.pl
adomalaczna@pupnamyslow.pl
77 424 02 53 (w.153) CAZ 1
Marzena Strzała
Pośrednik Pracy
caz@pupnamyslow.pl
mstrzala@pupnamyslow.pl
77 419 09 34 (w.134) CAZ 2
Mariusz Wysocki
Specjalista ds. rozwoju zawodowego
caz@pupnamyslow.pl
mwysocki@pupnamyslow.pl
77 419 09 22 (w.122) CAZ 2
Mirosław Marynowicz
Pośrednik Pracy
caz@pupnamyslow.pl
mmarynowicz@pupnamyslow.pl
77 424 02 42 (w.142) CAZ 2
Iwona Okrzesiak
Pośrednik Pracy - stażysta
caz@pupnamyslow.pl
 
77 419 09 26 (w.126) CAZ 2
Kamila Łukasik
Pośrednik Pracy
caz@pupnamyslow.pl
kzdyb@pupnamyslow.pl
77 419 09 26 (w.126) CAZ 2
Ala Zgrzebna
Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej
azgrzebna@pupnamyslow.pl
caz@pupnamyslow.pl
77 419 09 31 (w.131) CAZ 3
Paweł Janusz
Doradca Zawodowy
caz@pupnamyslow.pl
pjanusz@pupnamyslow.pl
77 419 09 33 (w.133) CAZ 4
Ilona Dębicka
Specjalista ds. programów
caz@pupnamyslow.pl idebicka@pupnamyslow.pl 77 424 02 40 (w.140) PUP 13
Magdalena Kawecka
Pośrednik Pracy
caz@pupnamyslow.pl 77 419 09 32 (w.132) PUP 13
Iwona Zamojska
Pośrednik Pracy
caz@pupnamyslow.pl
izamojska@pupnamyslow.pl
77 419 09 24 (w.124) PUP 13
Paulina Radzioch
Pośrednik Pracy - Stażysta
caz@pupnamyslow.pl
pradzioch@pupnamyslow.pl
77 419 09 23 (w.123) PUP 13

AO

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Monika Szołdra
Kierownik Referatu Administracyjno-Organizacyjnego
mszoldra@pupnamyslow.pl sekretariat@pupnamyslow.pl 77 419 09 37 (w.137) PUP 5
Paulina Gosławska
Starszy Referent
sekretariat@pupnamyslow.pl 77 424 02 47 (w.147) PUP 5
Alicja Kawecka
Starszy Inspektor - SEKRETARIAT
sekretariat@pupnamyslow.pl 77 419 09 20 (w.120) PUP 10
Sekretariat   77 424 02 52 (w.152) PUP 10
Łukasz Gajdemski
Informatyk
administrator@pupnamyslow.pl 77 424 02 44 (w.144) PUP 37

FK

Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon Numer pokoju
Joanna Kisiel
Główny Księgowy
jkisiel@pupnamyslow.pl
ksiegowosc@pupnamyslow.pl
77 419 09 35 (w.135) PUP 12
Jolanta Krzysztof
Starszy Inspektor
ksiegowosc@pupnamyslow.pl 77 424 02 46 (w.146) PUP 12
Agnieszka Tyszkowska
Inspektor
ksiegowosc@pupnamyslow.pl 77 424 02 45 (w.145) PUP 12

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę